Szukamy zdolnych projektantów graficznych do stałej współpracy!
Jesteśmy młodą agencją kreatywną, zajmującą się tworzeniem grafiki użytkowej dla zagranicznych klientów (głównie USA, UE, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Działamy w takich obszarach kreacji jak Branding, Web design oraz UX/UI design. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio: https://www.behance.net/CosaNostra
Obecnie poszukujemy projektanta graficznego z ukierunkowaniem na branding. Charakter współpracy będzie miała charakter projektowy (codzienna komunikacja na skypie oraz komunikatorach typu Slack), mile widziane osoby posiadające własną działalność gospodarczą.
Czego oczekujemy?
- profesjonalnego podejścia do współpracy
- efektywnej komunikacji na temat projektów (język angielski na poziomie komunikatywnym)
- wysokiego poziomu prac w zakresie grafiki użytkowej
- wysoka etyka pracy
Co oferujemy?
- możliwość rozwoju, praca przy ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym;
- praca w małym, młodym i kreatywnym gronie;
- jasny i klarowny proces kreacji;
Zarobki:
Zarobki uzależnione od konkretnych projektów i czasu, który osoba może na nie poświęcic (tutaj nadmieniamy, że nie szukamy osoby, która może poświęcić na projekt jedynie 10 godzin tygodniowo)
Na jakiej podstawie będziemy wybierać, czyli co jest dla nas najważniejsze:
1. Portfolio - główny czynnik i najbardziej istotna kwestia to nadesłane prace. Edukacja, tytuły oraz wiek nie mają dla nas żadnego znaczenia.
2. List motywacyjny - nieobowiązkowy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, portfolio oraz listu motywacyjnego (opcjonalnie) na adres: cosanostracreative@gmail.com
Back to Top